Rita Ora ka shkuar në Australi dhe aktualisht ndodhet në karantinë. Këtë kohë, ajo e ka shfrytëzuar duke realizuar foto të shumta, e në njërën prej tyre shfaqet nudo.

Këngëtarja 31 vjeçe, tregoi figurën e saj trupore të pabesueshme, teksa pozoi e zhveshur në një dhomë garderobe, shkruan DailyMail.

Rrobat e këngëtares së hitit “Anywhere” u shpërndanë nëpër dysheme ndërsa ajo provonte sende në dhomën e zhveshjes së dyqanit.

Rita shfaqi edhe një herë linjat e saj trupore në një fotografi nga një stërvitje, ku kishte veshur një bluzë ngjyrë vjollce.

Këngëtarja me origjinë shqiptare zbuloi barkun e saj të tonifikuar në një ‘selfie’ në pasqyrë, e cila ishte realizuar në një palestër teksa punonte për fizikun e saj të skalitur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: