Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka marrë pjesë së fundmi në shënimin e 50 vjetorit të organizatës së njohur bamirëse, “Centrepoint”, në Londër.


Në këtë event, ajo është shoqëruar nga e ëma e saj, Vera Sahatçiu, dhe së bashku kanë pasur rastin të takojnë princin e famshëm, William.


Në një video të publikuar në InstaStory, Vera ka treguar se si e thërret me përkëdheli bijën e saj me fjalë në gjuhën shqipe.


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb