Këngëtarja e famshme, Rita Ora, ka realizuar një set të ri fotografik.

Ajo është shfaqur pa të brendshme dhe ka nxjerr në pah linjat e trupit të saj.

Por, është nëna e saj ajo, e cila ka kritikuar atë përmes një komenti. “Zemra bre peni holl….”, ka shkruar Vera Ora në fotografitë që ka publikuar Rita.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: