Robert Berisha ka pak kohë që është ndarë nga bashkëshortja e tij Nora Istrefi.

Mirëpo edhe pse është ndarë dhe Rene jeton me Norën, ai vazhdon që të jetë një baba i devotshëm për vajzën e tij.

Auto 70836687 372644066979445 3785870460034482176 N1569596827
Auto 70836687 372644066979445 3785870460034482176 N1569596827

Roberti ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaq vogëlushen e tij.

Këngëtari postoi një foto të Renee-së, e cila kishte veshur një fustan të kaltër dhe dukej si një princeshë.

“Të dua Renee (Elsa)”, është mbishkrimi që Roberti ia ka vënë fotos.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb