Robert Berisha është njëri ndër artistët më të përfolur në media rozë, teksa së fundmi ai ka folur në një intervistë për ish-partneren e tij, këngëtaren, Nora Istrefi.

I ftuar në emisionin “Pikë”, ai tregoi se si qëndron raporti me ish-bashkëshorten e tij, Norën dhe shumë gjëra rreth jetës së tij personale.

“Unë uroj që Nora dhe Renee të jenë të lumtura, dua vetëm lumturinë e tyre dhe vetëm për këtë do të këndoja në dasmën e Norës, nëse do të më ftonte”- është shprehur ai më herët kur është pyetur për ish-partneren, ka thënë Berisha.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb