Përfaqësuesi i Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, Robert Budina njoftoi sot rreth orës 20:30 mbylljen e protestës qytetare sot, akt ky i ndërmarrë pas shembjes së godinës së TK.

Ai njoftoi se protesta e artistëve, që pritet të jetë e pandërprerë do të rinisë nesër në 16:30.

“Qytetaria do ta mposhtë mafien, shihemi nesër në 16:30”,- njoftoi ai përmes megafonit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: