Tifozët e Feyenoord nuk e kanë pritur mirë humbjen e skuadrës së tyre të zemrës.

Teksa gazetarja Klodiana Lala ishte në lidhje direkte për ‘News24’ po raportonte mbi vijimin e lëvizjes së tyre nga stadiumi Air Albania, një prej tifozëve shtyhu kamerën.

Me indinjatë të madhe, i riu drejtoi fjalë fyese, në shenjë mërzie për rezultatin në finalen e Koncerencë Ligës, ku trofeu shokoi te skuadra italiane.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: