Me helikopter mbi dëborë në Islandë, për disa ditë pushimesh së bashku.
C_2_fotogallery_3086673_2_image
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez, kanë lënë katër fëmijët në shtëpi, duke përfituar edhe nga disa pushime të kampionit të Real Madridit, për ti lejuar vetes momente relaksuese.
C_2_fotogallery_3086673_0_image
Mbërritja në Islandë ka qenë si prej një ylli të vërtetë, me helikopter, më pas të dy kanë qenë protagonist të një shëtitje me motorrslitë, më pas një banjo në një pishinë të hapur dhe një puthje e ëmbël, duke bërë gëzuar për dashurinë e tyre e cila shkon për mrekulli.
(da.xha/BalkanWeb)
C_2_fotogallery_3086673_5_image

C_2_fotogallery_3086673_6_image

C_2_fotogallery_3086673_1_image

C_2_fotogallery_3086673_3_image

C_2_fotogallery_3086673_2_image

C_2_fotogallery_3086673_1_image

C_2_fotogallery_3086673_7_image

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb