Në takimin e parë të gjysmëfinales së “Champions League” kundër Atletico-s, Cristiano Ronaldo realizoi të tre golat në fitoren 3-0 kundër Atletico-s.

Kur jemi vetëm një ditë para ndeshjes së kthimit, me plot gojën mund të thuhet se “CR7” i ka të gjitha mundësitë të përsërisë edhe një herë madhështinë e asaj paraqitje.

Kjo për dy arsye. Të shtunën fituesi i katër herë “Topit të Artë” u la pushim nga trajneri Zidan për të rikuperuar energjitë dhe përpos kësaj u pa të kalonte një fundjavë super në praninë e të dashurës Georgina Rodriguez në plazhin e Ibizas, raporton “The Sun”.

Një vëmendje të veçantë mori edhe modelja 22-vjeçare e cila duhej mjaft në formë e veshur me bikini.
nintchdbpict000322445696
(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb