Pa asnjë të metë, Georgina Rodriguez është e mrekullueshme me bikini. Nëse Cristiano Ronaldo ka nisur impenjimet me skuadrën e tij, modelja nuk ka mbetur prapa, duke ndarë foto nga një backstage në tjetrën.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Teksa futbollisti poston foto me pizhame nga yahti, ajo përgjigjet me foto shumë erotike, ku gjysmë e zhveshur tregon format e saj marramendëse që çmendin fansat e saj. Lady Ronaldo merr vëmendjen e të gjithëve me fizikun e saj.

Pas shfaqjes së mrekullueshme në Venecia ku i ka magjepsur të gjithë, modelja kthehet në impenjimet e saj profesionale, teksa realizon një set të ri fotografik. Në fotot Wild Georgina pozon e sigurt dhe krenare duke treguar trupin e saj të kuruar. Zemrat dhe komentet nuk kanë munguar.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb