Ajo njihet si një artiste që eksperimenton gjithmone me pamjen e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri


Ronela Hajati, së fundi publikoi një foto në Instagram, përmes së cilës tregoi ndryshimin drastik në pamjen e saj.


Këngëtarja kësaj radhe ka lyer flokët dhe ky ndryshim që ka bërë e tregon shumë ndryshe.


Ndër të tjera “MVP” titullohet projekti i fundit muzikor, ndërsa po punon rreth projekteve të reja.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb