Ronela Hajati është shumë aktive në rrjetet sociale, ku dokumenton me foto pjesë nga përditshmëria e saj.

Këngëtarja nga Tirana nga postuar së fundmi në Instagram një foto ku shfaqet me bikini buzë një pishine.

E lagur dhe me syze Ronela tregon format serksi.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: