Këngëtarja e njohur ROSE ka marrë një hov të madh.

24 vjeçarja është bërë pjesë e “Tik -tok” në muajin mars dhe arriti të ketë 10 milion ndjekës pas një vallëzimi me këngën “WAP”.
’10 milion, ja ku jemi’, shkroi ajo në videon të cilën e ka shoqëruar me këngën e Cardi B dhe Meghan Thee Stallion.

  • foto galeri
  • foto galeri

Videoja mori mbi 2 milion klikime në më pak se 12 orë dhe fansat etiketuan Cardin për të marrë vëmendjen e saj.

Cardi shkroi: Ajo ende duket shumë e pafajshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: