Këngëtarja Rovena Stefa “godet” me klipin më të ri të saj. Disa foto të shkëputura nga ky klip, i cili ende nuk ka dalë, kanë mjaftuar për të ngjallur debate dhe replika.

Pikërisht këto foto, janë bërë shkak për replika të këngëtares me Gazetën “Express” të Kosovës që e ka quajtur këtë klip “erotik”.

Megjithatë nga fotot duket që ky klip i këngëtares Rovena Stefa, i cili do të lançohet me 9 maj, do të jetë mjaft “i nxehtë”.

(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: