TIRANE

Këngëtarja Mariza Ikonomi ka rrëfyer se është e dashuruar, por nuk ka zbuluar detaje të tjera rreth personit që i ka rrëmbyer zemrën. E ftuar në emisionin “Rudina“, ajo u shpreh se “dashuria është gjithçka, është vetë jeta“, ndërsa u shpreh se pa familjen e saj nuk do mund të mbijetonte.

“Dashuria është gjithçka, është vetë jeta. Patjetër që po, jam e dashuruar,“- tha këngëtarja.

Teksa moderatorja e emisionit e ngacmoi më shumë për të ditur rreth jetës private të Mariza Ikonomit, duke i kërkuar emrin apo gërmën e parë të emrit të dashurisë së saj këngëtarja u përgjigj me shaka: “Zh.”

“Paske bërë rrugë të gjatë deri tek ZH-ja,”– shtoi moderatorja. “Kam marrë gjithë gërmat e alfabetit (qeshin) Ishte shaka,”- qeshin.

Ndërsa kur u pyet ku është dashuria e saj në këto momente, Mariza Ikonomi u përgjigj: “Në shtëpi, (I dërgon puthje nga ekrani).”

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: