Monika Lubonja, është aktorja që arriti t’i shkojë shumë pranë finales së “Big Brother VIP”.

E gjatë ditës së djeshme ajo ishte e ftuar në “Ditë pas dite”, ku edhe ka rrëfyer sërish shumë për rrugëtimin e saj në “BBV”.

Monika ka folur për eksperiencën në “Big Brother” dhe për marrëdhëniet me banorët. Gjithashtu ajo nuk ka ngurruar të tregojë dhe momentet e vështira me Semin dhe Fifin brenda shtëpisë. “Pjesa që kam kaluar me Fifin dhe Semin për mua ka qenë përjetim më i vështirë se 97-ta. Ishte tronditje se në rrjet u ngritën thanë kjo grua po ndihmon njërën pa e ditur që vajza tjetër kishte probleme.”, ka thënë ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: