Plot 15 shtete, 3 vjet, 6 286 fotografi, ky është një udhëtim në mbarë botën nga fotografi nga San Françisko, Kian Lam.
Ai ka dokumentuar aty 343 udhëtimet e tij në këtë video. Fotografi thotë se në vitin 2010 e la punën për të shëtitur botën. Pas videos së parë, që mahniti botën, ai ka sjellë edhe videon e dytë.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb