Moti i mirë, me temperatura në ngrohta ka favorizuar qytetarët që i janë gëzuar fundjavës në bregdetin e Adriatikut në Durrës e Golem.

Dhjetëra qytetarë kanë zbritur në plazh, duke marrë ajrin e pastër, rrezet e diellit dhe disa madje kanë sfiduar dhe ujin e ftohtë.

Ka nga ata që vazhdojnë sportin e tyre të preferuar peshkimin apo thjesht i gëzohen shëtitjeve buzë detit duke harruar për pak orë çdo gjë, madje dhe koronavirusin, armiku i të cilit me sa duket është dielli dhe ajri i pastër. Shihni fotot e LSA në Mali ne Robit.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb