Një 18-vjeçar rrezikoi të mbytej në plazhin e Talës në Lezhë.

Mësohet se ambulanca ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe se fatmirësisht i riu ka shpëtuar.

18-vjeçari është dërguar në spital, ku edhe po merr ndihmë mjekësore.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: