Një 55-vjeçar në Mirditë ka humbur jetën.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në mënyrë aksidentale, pasi 55-vjeçari Nikolin Gega, është rrëzuar aksidentalisht në vendin e quajtur ‘Bjeshkët e e Fushës së Lugjeve”, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Sakaq vazhdojnë veprimet hetimore për sqarimin e plotë të ngjarjes.

Mirditë/Informacion paraprak

Në Mirditë, në njësinë administrative Orosh, në vendin e quajtur “Bjeshkët e Fushës së Lugjeve”, është rrëzuar aksidentalisht shtetasi N. G., 55 vjeç, banues në Tiranë, i cili për për pasojë ka ndërruar jetë. Vazhdojnë veprimet hetimore për sqarimin e plotë të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: