Një i moshuar ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht nga lartësia e pallatit ,. Policia e Durrësit bën me dije se ka humbur jetën 83-vjeçari me inicialet J.P.

Njoftimi:

Rreth orës 21:00, në lagjen nr. 3 Durrës, shtetasi J. P., 83 vjeç, dyshohet se aksidentalisht  ka rënë nga lartësia e pallatit dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: