EMIRATET E BASHKUARA ARABE

Një avion i ambulancës ajrore është rrëzuar në Emiratet e Bashkuara Arabe, Katër anëtarë të ekipit mjekësor që ishin në bord ndërruan jetë.

Mes tyre ishin piloti, një nënkolonel, qytetar dhe një infermiere.

Avioni shërbente për të realizuar fluturime për çëshjte mjekësore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb