Së paku 7 persona kanë humbur jetën si pasojë e rrëzimit të një helikopteri në Bahamas.

Viktima kanë mbetur katër gra dhe tre burra që ndodheshin në bordin e helikopterit.

Helikopteri u rrëzua menjëherë sapo u ngrit në fluturim. Nuk dihen ende shkaqet e rrëzimit, ndërsa po punohet për të zbardhur ngjarjen.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb