Biorela®️ Choco Multi Kids është një kombinim unik, 3 në 1 për imunitetin e fëmijëve në formën e një çokollate të shijshme qumështi. Ai përmban vitamina probiotike, vitamina dhe minerale të nevojshme për rritjen dhe zhvillimin e shëndetshëm të fëmijëve dhe imunitet të fortë.

Biorela®️ Choco Multi Kids përmban vitaminë D e cila kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar tek fëmijët. Hekuri dhe jodi kontribuojnë në rritjen normale të fëmijëve.

Kalciumi dhe vitamina D janë të nevojshme për rritjen normale dhe zhvillimin e kockave te fëmijët.

Pra, me zgjedhjen e Biorela®️ Choco Multi Kids, fëmijëve tani mund t’ju jepni çokollatat që ju pëlqejnë aq shumë ndërsa ju rrisni edhe imunitetin.
Këtë përbërje unike e gjeni në çdo farmaci.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb