MAQEDONI E VERIUT

Maqedonia e Veriut ka regjistruar një bilanc të rënduar në 24 orët e fundit sa i përket situatës së COVID-19.

9 viktima janë shënuar së fundmi në shtetin fqinj, një nga shifrat më të larta të regjistruara ndonjëherë në Maqedoninë e Veriut.

Po ashtu ka dhe një kapërcim të të infektuarve, nga 37 që ishin dje në 98 sot.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb