MAQEDONI E VERIUT

Maqedonia e Veriut ka shënuar sërish një rritje të rasteve të infektuara duke regjistruar 168 raste të reja. Por ka një rënie të numrit të viktimave, pasi në 24 orët e fundit pati vetëm 3, nga të cilat 2 në Shkup dhe 1 në Gostivar.

Ndërkohë bilanci total i të infektuarve në Maqedoninë e Veriut tashmë shkon në 7 mijë e 572 persona kurse viktimat 362.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb