KOSOVA

Një rritje të lehtë të shifrave nga COVID-19 ka shënuar Kosova në 24 orët e fundit. 13 raste të reja u shënuan së fundmi teksa dje kishte vetvm 6. 8 prej rasteve ishin në Vushtrri kurse në Prishtinë vetëm 1.

Ndërkohë në total janë 1083 raste, nga të cilët 30 viktima dhe 843 të shëruar. Nga nesër Kosova shënon dhe fazën e tretë të rihapjes

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb