SHBA

Tom Cruise i buzëqeshte kamerave teksa ndiqte nga stoli ndeshjen e dytë të “The National League Division Series në San Francisco”.

Ai ishte krah të djalit, Connor Cruise dhe të dy e shijuan ndeshjen, teksa i fotografonin. Por imazhet janë kthyer shumë shpejt në virale dhe Twitter po shpërthen nga komentet për pamjen e aktorit.

Ylli i filmave aksion duket krejt i enjtur dhe i fryrë në fytyrë ndërkohë të gjithë dyshojnë se aktori ka bërë filler për efektin tek mollëzat dhe gjithë fytyra.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb