KOSOVE

Këngëtarja e famshme me origjinë nga Kosova, Rita Ora, ka uruar Kosovën me rastin e 15-vjetorit të Pavarësisë.Përmes një videomesazhi ajo ka falënderuar Kosovën për mbështetjen që i ka dhënë gjatë karrierës së saj në botë.

“Urime Pavarësinë Kosovë. Faleminderit për këto vite krenarie-thotë Rita Ora. Videomesazhin e ka nisur me një pjesë të këngës “Shine your light” të cilët e pati realizuar në Kosovë.

  • foto galeri

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🐍🔓 (@ladyritaora)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: