GJIROKASTRA

Një 33- vjeçar me inicialet B.K, ka vdekur në Dropull pasi u godit nga rrufeja.

Ai ishte me bagëti kur u përfshi nga stuhia e keqe dhe shiu. BalkanWeb mëson se ai është me origjinë nga fshati Picar i Gjirokastrës.

Ndërkohë stuhia ka zgjatur vetëm disa minuta dhe më pas ka mbaruar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: