FIER

Lëvizja Socialiste për Integrim ka planifikuar një takim elektoral në orën 18.30 në qytetin e Fierit.

Mbështetësit e LSI-së janë mbledhur rrugëve të qytetit për të pritur kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila i ka përshendetur ata nga xhami i makinës

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb