Shqipëria e mbylli në vend të parë aventurën e kualifikueseve të Evropianit, duke marrë rezultate fantastike që nuk ishin arritur asnjëherë më parë. Një arritje që u përmbyll me një festë në “Air Albania”.

Federata Shqiptare e Futbollit, përmes një video të postuar në rrjetet sociale, shfaq të gjithë rrugëtimin e Kombëtares gjatë këtyre eliminatoreve. Në këtë video mund të shihni të gjithë golat e kuqezinjve…

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb