Policia e Tiranës ka zbarkuar në Kavajë, ku së bashku me kolegët vendas ka ushtruar kontrolle të shumta për drejtuesit e mjeteve në orët e para të mëngjesit.

Uniformat blu kanë ndaluar dhjetëra automjete duke kontrolluar dokumentacionin, por edhe testimin e aftësive të shoferëve, me qëllim parandalimin e drejtimit në gjendje të dehur ose nën efektin e lëndëve narkotike.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb