Rubrika gazmore e emisionit “Kjo Javë” përgatitur nga Riolind Luzi, sjell për shikuesit momente ndryshe nga personalitetet përgjatë veprimtarive të javës.

Shiu prishi këtë javë konferencen e Presidentit te Republikes, Ilir Meta me mediat. Po ashtu te qeshura ka shkaktuar vizita e kryeministrit me fermeret, ndersa kryeparlamentarit Ruci i eshte dashur te shuaje debatetet mes deputeteve ne seance.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb