TIRANË

Kjo javë ishte e pakëndshme për shumë politikanë, të cilët u përballën me gjobat e policisë, pasi nuk respektuan masat kundër koronavirusit.

Rubrika gazmore, në fund të emisionit “Kjo Javë”, sjell disa reagime pikante të politikanëve, pasi ata kanë marrë gjoba për mosrespektim të masave Anti-Covid.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb