Rubrika gazmore nga Riolind Luzi, sjell këtë javë të tjera sekuenca dhe situate të këndshme nga aktivitete të ndryshme të zhvilluara gjatë javës. Në fokus janë sërish politikanët, seancat plenare, të cilat nuk përcillen përmes kronikave informative. Me batutë e ka nisur konferencën me gazetarët kreu i PD , Basha. Batuta që nuk kanë munguar as në konferencën mes kreut të qeverisë dhe gazetarëve

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: