Si çdo të shtunë, rubrika gazmore në emisionie “Kjo Javë” sjell mjaft situata zbavitëse kryesisht nga politika dhe protagonistët e saj. Seanca plenare, mbledhjet në komisione apo përgatitjet para konferencë janë ato që koleksionojnë më tepër detaje.

Ish-ministri Gjiknuri është gjithnjë i kuruar në daljet e tij mediatike, të cilat kanë qenë të shpeshta kohët e fundit. Një virozë duket se ka prekur ministren e arsimit e cila i ka vështirësuar paksa fjalimin e saj për mediat.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: