TIRANE

Edhe këtë javë emisioni ‘Kjo Javë’ në News24 sjell në fund të tij rubrikën gazmore.

Në fokus për këtë javë kanë qenë deklaratat e Ramës si dhe përgjigjet e tij ndaj studentëve të cilët kërkojnë të plotësohen kërkesat e tyre pa dialog.

Gjatë një deklarate, kryeministri Rama thotë ndër të tjera se ai është thjesht një piktor.

Një tjetër moment gazmor është edhe lapsusi i ministrit Damian Gjiknuri gjatë një deklarate.

Për më tepër ndiqni videon.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb