TIRANE

Emisioni ‘Kjo Javë’ në News24 edhe këtë javë ka sjellë në fund rubrikën gazmore.


Në fokus për këtë javë ka qenë vallëzimi i kryeministrit Edi Rama  me gratë në Fier me rastin e 8 marsit si dhe biseda e kreut të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj me disa nga gratë që pret në bashki.


Veliaj flet për djalin e tij të vogël teksa shprehet se brezi i sotëm nuk duhet të qahet. Në bisedë e sipër Veliaj thotë se djali i tij duhet të ndërrojë pelenat 2-3 herë në ditë.


Në fokus të kameras nuk kanë shpëtuar as lapsuset e ministres së arsimit Besa Shahini si dhe politikanëve të tjerë. Për më tepër ndiqni videon.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb