Të shumta kanë qenë postimet me fëmijët që kemi parë ditën e sotme.

Vogëlushët kanë marrë ditën e sotme dhurata dhe urime të shumta. Ndër to ka qenë edhe Viktoria, vajza e Rudina Dembacajt. Aktorja ka postuar në rrjetet sociale video me dhuratën e të bijës, një biçikletë.

  • foto galeri
  • foto galeri

E lumtur për këtë surprizë, vogëlushja menjëherë ka tentuar ti jap. Në video shfaqet edhe partneri aktorit, Mark Frroku që ndihmon Viktoria të ngjitet mbi biçikletë. Prej disa muajsh çifti po bashkëjeton së bashku me fëmijët e tyre që kanë nga martesat e mëparshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb