TIRANE

Kur vjen puna tek xhelozia, vajzat kanë gjithmonë të njëjtat pikëpyetje. Së fundmi një prej tyre ka vendosur të pyesë Rudinën nëse është xheloze për Markun e madje sa rëndësi ka ky i fundit për të.

“Ju nuk jam, veçse kam ca rregulla, që në qoftë se m’i thyejnë, i them: Faleminderit, lamtumirë. Shumë i rëndësishëm”, ka shkruar Rudina në postimin e saj.

Madje në një pyetje të mëvonshme kur një prej ndjekësve ka shkruar se xhelozinë e ka shumë problem, Rudina ka dhënë një sugjerim tjetër:
“Në qoftë se je shumë xheloze, lër të dashurin dhe shko të psikologu. Vetëm vetes i bën dëm”.-shkruan ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: