TIRANE

Marrëdhënia e Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku ka qenë në qendër të vëmendjes qëkur çifti e zyrtarizmi këtë raport.

Por duket se me shumë interes është parë edhe marrëdhënia që aktorja ka me ish-bashkëshortin. Në Instagram ajo ka folur edhe për raportin që Frroku ka me ish-burrin e saj.

Një nga pyetjet drejtuar nga ndjekësit në Instagram lidhej pikërisht me raportin e Vikit dhe të atit: Sa shpesh takohen babë e bijë gjatë një jave?

“Sa herë të dojë dhe sa herë ta kërkojë Viki”, është shprehur Rudina. Po Marku me Aleksin, si i kanë marrëdhëniet me njëri-tjetrin? “Shumë të mira”, shpjegon Dembacaj, “Është Viki në mes”.

“Si ia dole që re në kompromis me ish-burrin tënd për divorcin, si u bind që ti nuke doje më? “-ishte në tjetër pyetje.
Nuk ramë në kompronis, folëm gjatë, u kuptuam u përqafuam”- u përgjigj Rudina.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkaWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: