Edhe pse koronavirusi ka frikësuar thuajse të gjithë shqiptarët, për Rudina Dembacajn jeta vazhdon normalisht.

Aktorja e humorit vijon të shijojë dashurinë me ish-deputetin Mark Frroku, pa u shqetësuar aspak për situatën alarmante të krijuar në vend, ku deri më tani janë infektuar 23 persona dhe është shënuar një viktimë.

Rudina ka publikuar një foto të Frrokut në “Story”, ku në sytë e tij janë dy zemra, në të cilat shfaqet vetë aktorja.

63b5a4ab 244a 400d A0dc 4ceebfa9f1e3
63b5a4ab 244a 400d A0dc 4ceebfa9f1e3

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb