Rudina Dembacaj zyrtarizon lidhjen e saj të dashurisë me Mark Frroku.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ka qenë vetë aktorja e humorit që ka postuar disa foto në rrjetin social Instagram, ku shfaqet me ish deputetin dhe komenton: ‘E di qe e donit të gjithë, por e kam për vete… exluzive. Për te gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes…Vit të mbarë, me shumë dashuri Mark dhe Rudi!’.

Rudina u nda nga bashkëshorti i saj Aleks disa kohë më parë dhe vetëm tani ajo ka postuar foto me të dashurin e saj të ri. Që pas ndarjes Dembacaj ishte prej kohësh në vëmendje të mediave.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: