Pas thuajse një viti jo aktive në jetën politike, Rudina Hajdari do të rreshtohej në krah të ish-kryeministrit Sali Berisha. Ajo konfirmoi rikthimin në PD në Kuvendin e 30 prillit dhe shprehu ambicien për të qenë në të ardhmen kryetare e kësaj force politike.

Ndërkaq, ku çështjet e brendshme të Partisë Demokratike janë thuajse të zgjidhura, pasi strukturat tashmë janë plotësuar, Hajdari ka vendosur të kalojë fundjavën në plazh.

Ish-deputetja ka postuar një foto me bikini, teksa nxjerr në pah linjat trupore. Kjo është një foto e rrallë e saj, pasi Hajdarin e kemi parë gjithmonë me veshje sipas protokolleve zyrtare.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb