TIRANE

Deputetja demokrate Rudina Hajdari kujton babanë e saj, Azemin, në ditën e tij të lindjes. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Hajdari shkruan se këtë ditë e kujton me krenari dhe përulje.


Rudinahajdari
Rudinahajdari

“Sot në ditën e lindjes së tij kujtojmë me krenari dhe përulje kontributin dhe sakrificen e tij të pakufij për Shqipërinë dhe Kosovën”, shkruan Hajdari.


(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb