RUSI – Nesër këngëtarja shqiptare Era Istrefi do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror të futbollit, Rusi 2018 e cila mezi po pritet nga mbarë bota.

-640-0-5b49e384e01ef

Nesër në orën 17:00 do të jetë ndeshja finale, Francë-Kroaci. Por pak minuta para ndeshjes këngëtarja shqiptre, Will Smith dhe Nicky Jam do të përformojnë duke elektrizuar stadiumin Luzhniki.

Tre këngëtarët e himnit të Botërorit ishin të ftuar dje në Konferencën për shtyp të FIFA-s, ku këngëtarja shqiptare kishte veshur një kostum jeshil me barkun përjashta. Për të gjithë kuriozët, Era ka shpenzuar mijëra euro për veshjen e saj.

-640-0-5b49e60e0297a

Sipas ‘Whattheywearin’, xhaketa nga Whyte Studio e Erës ka kushtuar 394,75€, atletet Gucci 1,200€, pantallonat 366€ dhe varësja J’adior 290€. Pra për veshjen në total, këngëtarja ka shpenzuar plot 2251 euro.

Untitled-1
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: