Një grup vajzash në qytetin rus Novosibirsk kanë realizuar një protestë të vecante kundër infrastrukturës së keqe në qytetin e tyre. Ata kanë protestuar në një mënyrë të pazakontë me bikini, për gjendjen e keqe të rrugëve në Rusi. Femrat seksi kanë protestuar me bikini duke u përpjekur të tërhequr vëmendjen e qeveritarëve. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb