RUSI

Vladimir Putin ditët e fundit është në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas zbulimit të vajzës së tij sekrete. Sipas mediave të huaja 17-vjeçarja Luiza Rozova ka lindur nga marrëdhënia e fshehtë e presidentit rus me sanitaren Svetlana Krivonogikh,e cila punonte në shtëpinë e tij.

Luiza është në qendër të vëmendjes për shkak të jetës luksozë që bën të cilën e shfaq shpesh në rrjetet sociale. Veshje të shtrenjta firmato, udhëtime të shpeshta jashtë shtetit, fjetje të hotelet luksoze etj.

Zbulimi i profilit të vajzës së Putin u bë nga opozitari dhe kundërshtari i presidentin rus, Alexei Navalny shkruan The Sun.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb