Pas kohë pas ndarjes nga këngëtarja Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu na prezantoi me partneren e tij, Sindin. Kjo e fundit jeton në Belgjikë dhe punon si modele.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Dyshja konfirmuan lidhjen me anë të disa postimeve në rrjetet sociale. Ishte këngëtari ai i cili postoi një foto me modelen, në ditën e lindjes , teksa bashkangjitur shkruante: Edhe 100 zemra ime, të dua shumë”.

Së fundmi edhe Sindi ka postuar një foto në ‘Instagram’ ndërsa i bën këngëtarit një pyetje epike: Kur e pyes sa herë ka qenë i fejuar, duke treguar dhe reagimin e Seldit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb